fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Pokoje gościnne: Masyw Śnieżnika, Kotlina Kłodzka

Nasz pensjonat ulokowany w Stroniu Śląskim to miejsce, które warto odwiedzić, planując aktywny wypoczynek w Sudetach. Zapoznaj się z ofertą poszczególnych pokojów i wybierz najlepszą dla siebie opcję noclegową. Zapewniamy wysoki komfort i doskonałą jakość obsługi.

Nocując u nas, masz okazję skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferują Sudety – pensjonat jest ulokowany w samym sercu malowniczych pasm górskich, które możesz podziwiać na naszym tarasie widokowym. Zaledwie kilka kilometrów od obiektu znajduje się szereg ciekawych turystycznych miejscowości, w których można spędzić ciekawy dzień pełen wrażeń.

Rodzaje pokojów – wypoczynek w górach: Sudety

Przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo zróżnicowana. W zależności od Twoich upodobań oraz możliwości finansowych, możesz wybrać nocleg w nowej lub starszej części naszego pensjonatu.

Hotelik Orański podzieliliśmy na dwie części:

  • klasyczna (wyremontowana i odnowiona),
  • góralska (tradycyjna).

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy świetnie wyposażone pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z oddzielnymi łazienkami, telewizorami i bezpłatnym dostępem do sieci Wi-Fi. Ponadto wszyscy odwiedzający mogą bez problemu korzystać z przytulnej i przestronnej części wspólnej, w której znajdują się komfortowe siedziska oraz kominek. Polecamy także posiłki w sali gastronomicznej. Nasi kucharze przygotowują wyłącznie wysokiej jakości dania, uwzględniając upodobania Gości i dostosowując ofertę do ich indywidualnych oczekiwań.

Szczególnie zapraszamy do siebie rodziny z dziećmi (dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty) oraz grupy zorganizowane i wycieczki szkolne wraz z opiekunami. Jesteśmy otwarci na wszystkich odwiedzających.

Wybierz pokój dla siebie i już dziś zarezerwuj wymarzony termin!

POKOJE W CZĘŚCI KLASYCZNEJ OBIEKTU:

 

101-apartament 102 103 104 105 106 107 201-apartament 202 203 204 205 206 207 208 209

POKOJE W CZĘŚCI GÓRALSKIEJ OBIEKTU:

 

1 10 11 12 13 14 15 16-apartament 20 21 22

  hotelik oranski zaprasza