fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Pensjonat w Stroniu Śląskim – noclegi

Nocleg w Sudetach to coś, czego poszukujesz? Nasz pensjonat jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Hotelik Orański oferuje wyjątkowo komfortowe pokoje (2-, 3- i 4-osobowe) o wysokim standardzie. Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczny pobyt we dwoje, czy zabierasz ze sobą na urlop całą rodzinę, jesteśmy przygotowani na każdą z opcji. Poczuj prawdziwą magię gór i wypocznij w malowniczych okolicznościach przyrody.

Pokoje gościnne w Masywie Śnieżnika – szczegóły

Nasz obiekt został podzielony na dwie części – Klasyczną i Góralską. Każdy pokój gościnny jest wyposażony w łazienkę, komplet ręczników i telewizję naziemną. Naszym gościom zapewniamy różnorodne udogodnienia, takie jak:

  • sala kominkowa,
  • sieć Wi-Fi,
  • taras widokowy,
  • wiata grillowa,
  • miejsce na ognisko,
  • salony wypoczynkowe,
  • parking.

Rodzaje dostępnych u nas sal:

  • sala konferencyjna ‒ miejsca siedzące dla 40 os w układzie teatralnym,
  • sala główna z możliwością adaptacji na salę konferencyjną ‒ miejsca siedzące dla 70 osób,
  • sala kominkowa, z wyjściem na taras ‒ miejsca siedzące do 40 osób.

W pokojach noclegowych będziesz mógł poznać cały potencjał, jaki oferują Sudety. Pensjonat jest ulokowany w samym sercu gór. Miłośnicy spokojnego relaksu na łonie przyrody na pewno pokochają to miejsce i będą chcieli tu wracać.

Wypoczynek w górach ‒ Sudety dla najmłodszych

Specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowaliśmy odpowiednie zaplecze rozrywkowe i nie tylko. Najmłodsi Goście mogą skorzystać z przygotowanej przez nas bawialni oraz placu zabaw. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dzieci, pod okiem rodziców, będą mogły pobawić się na świeżym, górskim powietrzu.

Organizacja imprez firmowych: Kotlina Kłodzka

Naszą ofertę adresujemy także do firm i organizacji szkoleniowych. Specjalnie z myślą o Klientach biznesowych przygotowaliśmy przestronną i nowoczesną salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik i flipchart. Ponadto zapewniamy fantastyczne posiłki, które zaspokoją apetyt nawet bardzo wymagających smakoszy. Nasz sudecki pensjonat gwarantuje kompleksową obsługę oraz szerokie menu, w którym znajdują się dania obiadowe i lunche. Na życzenie Klienta przygotujemy przerwy kawowe i kolację.

Możemy również pomóc w zorganizowaniu wielu atrakcji, na przykład wycieczek. Takie aktywności mogą nie tylko wzmocnić integrację wewnątrz firmy, ale są także świetnym zagraniem wizerunkowym.