fbpx

hotelik orański stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Nocleg w Sudetach

Hotelik Orański oferuje:

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy komfortowe, 2, 3 i 4-osobowe pokoje o wysokim standardzie. Pensjonat podzielony jest na dwie części – Klasyczną i Góralską. Każdy pokój gościnny posiada łazienkę, komplet ręczników i telewizję naziemną.

Udogodnienia

Naszym gościom zapewniamy różne udogodnienia, takie jak salę kominkową, sieć WiFi na terenie obiektu, taras widokowy, wiatę grillową i miejsce na ognisko oraz salony wypoczynkowe. Posiadamy własny parking, więc nie muszą się Państwo martwić o miejsce postojowe.

Dla dzieci

Ofertę pensjonatu kierujemy m.in. dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą skorzystać z przygotowanej przez nas bawialni oraz placu zabaw. Jest to bezpieczne miejsce, w którym dzieci, pod okiem rodziców, będą mogły pobawić się na świeżym, górskim powietrzu.

Oferta dla firm

Firmom proponujemy salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik i flipchart. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz szerokie menu, w którym znajdują się dania obiadowe i lunche. Na życzenie Klienta, przygotujemy przerwy kawowe i kolację. Możemy również pomóc w zorganizowaniu wielu atrakcji, jak na przykład wycieczek.