fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Konferencje, organizacja szkoleń firmowych – Sudety

Poszukujesz idealnego miejsca w górach na wydarzenie firmowe? Nasz pensjonat w Stroniu Śląskim spełnia wymagania wszystkich tych, którzy chcą zorganizować profesjonalne spotkanie biznesowe. Zapewniamy profesjonalną salę konferencyjną, nocleg w komfortowo urządzonych pokojach oraz rewelacyjne posiłki – a to wszystko w otoczeniu malowniczych pasm górskich.

Wiemy, jak ważna jest atmosfera podczas firmowych spotkań. Dlatego zapewniamy najlepsze warunki do tego, by wszyscy pracownicy i menadżerowie mogli się czuć u nas komfortowo. Gwarantujemy profesjonalne wyposażenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających prelegentów.

Zachęcamy także do skontaktowania się z obsługą pensjonatu w celu uzyskania informacji na temat wyjątkowych biesiad wieczornych.

Szczegóły oferty biznesowej – atrakcyjna lokalizacja i menu

Nasz pensjonat ulokowano w Masywie Śnieżnika, skąd rozpościera się fantastyczny widok na góry. Ponadto w pobliżu naszego obiektu znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które można odwiedzić w ramach integracji firmowej i nie tylko. Organizujemy zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, kopalni Uranu w Kletnie, kopalni złota w Złotym Stoku i wielu innych. Zapewniamy transport do tych miejsc. Taki wypoczynek w górach sudeckich przyniesie wiele niezapomnianych wrażeń.

Organizacja szkoleń firmowych w Sudetach to specjalność naszego obiektu. Do Twojej dyspozycji oddajemy przestronną salę prelekcyjną, wyposażoną w rzutnik, ekran oraz flipchart. Takie specjalistyczne udogodnienia umożliwią przygotowanie doskonałej prezentacji.

Ponadto wszyscy Goście konferencji, szkolenia oraz innych wydarzeń, będą mieli okazję zasmakować fantastycznej kuchni. Bogate menu, na które składają się obiady, lunche, desery z kawą i kolacje, urozmaici każde spotkanie.

Zapraszamy do rezerwowania terminów!