fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Aktywny wypoczynek i imprezy integracyjne Kotlina Kłodzka

Prowadzony przez nas pensjonat w Masywie Śnieżnika o świetna opcja dla miłośników atrakcyjnych imprez i przyjęć okolicznościowych. Będziesz się u nas znakomicie bawić, a wieczór spędzony w Hoteliku Orańskim zapamiętasz na długi czas.

mpreza w Sudetach? Dlaczego nie! Piękne polskie góry to fantastyczna sceneria dla głośnych i radosnych wydarzeń towarzyskich. Połącz wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu z zabawą do białego rana i skorzystaj ze specjalnej oferty, jaką przygotowaliśmy dla wszystkich naszych Gości. Przekonaj się sam, że bez względu czy organizujesz przyjęcie, czy imprezy integracyjne, Kotlina Kłodzka na pewno jest do tego najlepszym miejscem.

Oferujemy przygotowanie oprawy imprez dla grup zorganizowanych. Hotelik Orański jest doskonałym miejscem do zorganizowania imprezy okolicznościowej, spotkania integracyjnego, konferencji, biesiady przy kominku lub imprezy grillowej na świeżym powietrzu.
Serdecznie zachęcamy również do wyprawienia u nas urodzin, imienin oraz innych imprez okolicznościowych, a także do spędzania u nas Świąt, sylwestra i karnawału!

Sudecki pensjonat – najlepsze menu

Udane menu podczas imprezy to podstawa. Nie sposób dobrze bawić się o pustym żołądku. Często to właśnie znakomite jadło jest pretekstem do zorganizowania ciekawego wydarzenia, np. ogniska, biesiady z pieczonym prosięciem itd. W przygotowywaniu posiłków na imprezy nie mamy sobie równych.

Szefowa kuchni zadba, by jej specjały zachwyciły podniebienia umęczonych podróżnych oraz wczasowiczów, których interesuje wypoczynek w górach sudeckich. Hojna porcja i porządny napitek chwycą za serce nie tylko wybornym smakiem, ale również cudownym wyglądem. Nasze dania na długo pozostaną w pamięci Gości.

W ramach klasycznego repertuaru kulinarnego przewidujemy smaczną obiadokolację w cenie 35 zł od osoby. Posiłki przygotowujemy wyłącznie na zamówienie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy i imprezowiczów do skorzystania z naszej oferty specjalnej. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i perfekcyjną organizację każdego wydarzenia towarzyskiego.

Zarezerwuj termin już dziś!