fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Sudety pensjonat: Magiczny Sylwester w Stroniu Śląskim

Sylwester w Stroniu Śląskim

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczną imprezę sylwestrową? Chciałbyś pożegnać stary rok, a przywitać nowy w sposób ciekawy i niecodzienny? Odwiedź Sudety!

Sudety to jeden z najbardziej malowniczych regionów w naszym kraju. Pasmo górskie ciągnie się nieopodal granicy z Czechami. Wspaniałe pejzaże, lasy, łąki, wzniesienia prezentują się niezwykle bajecznie pod warstwą białego puchu. Przyjeżdżając tutaj można się zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku.

Jeśli więc nadal nie masz pomysłu na sylwestra, wybierz się w Sudety, a najlepiej do Stronia Śląskiego, gdzie organizowana jest niezapomniana zabawa sylwestrowa do białego rana.

Huczne powitanie roku 2018 w Stroniu Śląskim

W Hoteliku Orańskim organizowane jest przyjęcie noworoczne. Pensjonat w Stroniu Śląskim każdego roku odwiedzany jest przez bardzo wielu turystów. Mogą oni nie tylko cieszyć się pięknem zimowych krajobrazów, jeździć na nartach na tutejszych stokach narciarskich, a także przeżyć niezapomniane chwile podczas imprezy sylwestrowej.

Sylwester w Hoteliku Orańskim to 4 dni pełne atrakcji, do których zalicza się m.in. zimowy kulig, ognisko wraz z aromatycznym grzańcem, a także rodzinny wypad na narty. Główną atrakcją jest oczywiście huczne powitanie nowego roku podczas imprezy sylwestrowej, w której mogą wziąć udział zarówno dorośli, jak i dzieci.

Goście mogą liczyć na 3 noclegi w klimatycznym, komfortowym pensjonacie, a także śniadanie w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Podczas balu sylwestrowego na mnóstwo atrakcji mogą liczyć nie tylko dorośli, ale również dzieci, dla których został przygotowany specjalny poczęstunek, wiele zabaw i atrakcji plastycznych, konkursów. Nad ich bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą czuwają profesjonalni animatorzy.

W tym czasie dorośli będą mogli oddać się wspaniałej zabawie tanecznej. Dla gości przygotowane zostało specjalne menu, składające się z przepysznych dań, przygotowanych w iście królewskim stylu. To aż trzy dni, podczas których można nie tylko doskonale się bawić na balu sylwestrowym, ale również odpocząć, zrelaksować się i z radością powitać nowy rok.