fbpx

Gościniec Morawski stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Kotlina Kłodzka ‒ pensjonat i domki do wynajęcia

Nasz pensjonat w Stroniu Śląskim ooferuje nie tylko komfortowe pokoje do wynajęcia – dajemy też możliwość wynajęcia odrębnych domków w pobliskich miejscowościach.

Taką opcję rekomendujemy szczególnie osobom, które cenią sobie ciszę, spokój i autonomię. Za pośrednictwem naszego hoteliku możesz wynająć Chatę Andreasa, ulokowaną w miejscowości Kletno, nieopodal Stronia Śląskiego i Czarnej Góry lub Chatę „Leśna Struga” w Młynowcu, położoną około 4 kilometrów od Stronia Śląskiego. Bez względu na to, na który z nich się zdecydujesz, zobaczysz jak można spędzić mile czas, wynajmując domki. Kotlina Kłodzka to miejsce z pięknymi widokami, dzięki czemu każdego ranka będziesz mógł podziwiać z okna górskie szczyty.

Zapraszamy do rezerwowania terminów i wynajmowania domków, jak również do zapoznania się z ofertą noclegową naszego pensjonatu.

 

Chata Andreasa – szczegóły

 

Jeśli chcesz poczuć prawdziwie góralski klimat, ten domek na pewno spełni Twoje oczekiwania. Wybudowana w stylu góralskim chata oferuje przytulny salon z kominkiem, telewizję satelitarną i pełne wyposażenie kuchenne. Bez problemu możesz więc samodzielnie przygotować posiłek, nie martwiąc się o godziny podawania dań w pensjonacie. Daje Ci to pełną swobodę.

Chata Andreasa to doskonały pomysł na wypoczynek w górach Sudeckich dla rodzin i grup znajomych, ponieważ w domku jest aż 9 miejsc noclegowych.

Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że możesz przeżyć tam dzień tak, jak chcesz, bez niepotrzebnego stresu – delektując się malowniczymi widokami i wdychając świeże, górskie powietrze.

 

Chata „Leśna Struga” – szczegóły

 

Ten domek jest nowoczesnym, samodzielnym obiektem wypoczynkowym. Zapewnia wysoki standard noclegowy. Znajduje się tam pełne wyposażenie, niezbędne do wielodniowych pobytów: naczynia, pojemne szafy i wiele innych. Zyskujesz pełną swobodę i spokój podczas urlopu.

Jest to fantastyczna opcja na nocleg w Sudetach dla większych grup zorganizowanych lub dla grup znajomych, na sylwestra, majówkę itd. W „Leśnej Strudze” jest aż 14 miejsc noclegowych. Możesz tu komfortowo spędzić wolny czas.

 

Chata Andreasa w miejscowości Kletno                                                                                                Leśna Struga w miejscowości Młynowiec chata-adreasa-1Domki Kotlina Kłodzka

Szczegóły i cennik na stronie www.chata-andreasa.pl

hotelik oranski zaprasza