fbpx

hotelik orański stara morawa 13, 57-550 stronie śląskie

facebook

Blog Hoteliku Orański

Zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej wraz z dzieckiem

Kotlina Kłodzka to region pełen atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Można ją zwiedzać na wiele różnych sposobów. Wystarczy dobrze zaplanować podróż, a dla każdego stanie się ona niezapomnianą przygodą.

Na narty do Stronia Śląskiego

Stronie Śląskie to niewielkie, malownicze miasteczko, które ma wiele do zaoferowania przybyłym gościom. Położone jest na wysokości ok. 500 m n.p.m. nieopodal Masywu Śnieżnika, Gór Złotych i Bialskich. To region, do którego co roku przyjeżdża bardzo wielu turystów. W Stroniu Śląskim można świetnie bawić się zarówno latem, jak i zimą.

Magiczny Sylwester w Stroniu Śląskim

Zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczną imprezę sylwestrową? Chciałbyś pożegnać stary rok, a przywitać nowy w sposób ciekawy i niecodzienny? Odwiedź Sudety!

Jak zorganizować imprezę okolicznościową w hotelu?

Czasy, gdy imprezy okolicznościowe były organizowane w domach powoli odchodzą w zapomnienie. Nie dzieje się tak bez powodu. Organizując tzw. Domówkę, nie tylko trzeba pomyśleć o przygotowaniu posiłków, ale także o wielu innych aspektach tj.: serwowanie dań podczas imprezy, sprzątanie, a co najważniejsze, zorganizowanie noclegu. Wszystko to sprawia, że coraz częściej doceniane są imprezy okolicznościowe […]

Jak wybrać hotel na szkolenie firmowe?

Organizacja szkoleń firmowych to zadanie wymagające nie tylko zaplanowania założeń całego przedsięwzięcia, ale wybrania na nie dobrego miejsca – hotelu lub pensjonatu. Jeśli szkolenie jest krótkie, a organizator nie zamierza łączyć go z atrakcjami dla uczestników, może odbyć się w siedzibie firmy.

Dlaczego warto odwiedzić Jaskinię Niedźwiedzią?

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie jest znana nie tylko wśród turystów w Polsce, ale i za granicą. Nie dzieje się tak bez powodu. Jest to bowiem najdłuższa jaskinia w Sudetach i jedna z najgłębszych w Polsce. Jej głębokość wynosi około 100 m, a łączna długość wszystkich sal i korytarzy to 5 km. Jaskinia posiada 3 poziomy. […]